תוכנית ההכשרה המתודית

מטרות הקורס השבועי ל- "תכנית מארשֶל"

מטרות הקורס יכללו שיפור ברור של ההערכה העצמית ברמה המודעת והתת-מודע על ידי לימוד ההתפתחות האישית באמצעות התחמקות, התחמקות ותנועה כדי למנוע סכנה / הכרה בסכנה.

1)    החלק הראשון של הקורס יכלול אבחון התלמידה באמצעות תרחישים שונים כדי לראות כיצד הוא מגיב על מצבים המבוססים על מתח ותנועה מוטורית.

2)    המטרה של השיעור הראשון היא ללמד איך להישאר רגועה במקצת בתרחיש מעורר מתח על ידי הוראת שלוש טכניקות שניתן ליישום על ידי כל אחד, ללא קשר לגודלו הפיזי.

3)  המטרה של השיעור השני של הקורס הוא ללמד כיצד להשפיע על מחשבות היריב שלך, על ידי הנחלת מושגים פשוטים שיכולים להשפיע על תהליך המחשבה שלו. יש לציין שמושגים אלו הנם בעלי ערך גדול מאוד המסייעים לאדם גם בתחומים אחרים של החיים.

4) מטרת השיעור השלישי היא ללמד כיצד להגיב כאשר מישהו נמצא במרחב האישי שלך ומתחיל לתפוס / להניח את הידיים עליך, כיצד להימלט, מתי להגיב, וללמוד תזמון .

 5) מטרת השיעור הרביעי היא ללמד כיצד להיות מודעים למרחב האישי, וכן מושגים כיצד ליצור מרחב גדול יותר סביבך, ללא קשר לגודלך הפיזי.

6)  המטרה של שיעור חמש יהיה ללמד כיצד לחסום וכיצד לבנות ולשפר מושגי כוח אישי ומדוע לפעמים עדיפים הכאות ביד פתוח וכו.

7)  המטרה של שיעור שש יהיה גם ללמד מושגים באמנות הכאה ואיזה חלקים של הגוף שלך הם טובים או לא טובים להשתמש בהם.

8)  המטרה של שיעור שבע היא ללמד אילו חלקים של הגוף של היריב שלך פגיעים ללא קשר לגודלו הפיזי, ואת השיקול המשפטי בהכאה בחלקי גוף שונים.

9)  המטרה של שיעור שמונה תהיה ללמד עבודת כף הרגל (איזון גדול יותר, תנועה מאדם לאדם, הימנעות מהתקפות).

10) המטרה של שיעור תשע תהיה ללמד דרכים של גישה מ- 2 מטר עד 40 מטר וכיצד לשנות את הסיטואציה מ- 2 עד 40 מטרים, שוב ללא קשר לגודלך הפיזי.

11)  המטרה של שיעור עשר יהיה טווחי ההתקפה. קרבה למתנגדים שונים וכיצד להשתמש בהם אחד נגד השני.

12)  המטרה של שיעור אחד עשרה תלמד תיאוריות עמוקות יותר על אופן השימוש בראייה היקפית וכיצד לעשות זאת לטובתנו במפגש עם יריב, שוב ללא קשר לגודלך הפיזי.

 13) המטרה של שיעור השנים עשרה יהיה להראות לך תרגילים על השפעת המתח הנפשי על הגוף ופעולותיו, השיעור ילמד תרגילי נשימה לשלוט במתח ובחרדה.

14)  מטרת שיעור שלוש עשרה יהיה ללמד פיזיולוגיה של הגוף, באילו מקומות בגוף עלולים או לא עלולים להפגע מהתקפות סכין, והתחלת מושגים של קרב סכינים.

* יתכן שנצטרך להכפיל את הזמן כדי להגיע אל המטרות הרצויות.

שכ"ל קורס קבוצתי יהיה כ - 100 ש"ח  לחודש לתלמידה. זהו מחיר מסובסד מאוד - הקבוצה המורכבת מ- 6 עד 8 תלמידות מכסימום.

לבנות מעוטות יכולת וללא אפשרות כלכלית, קיימת תוכנית סבסוד מיוחדת: 50 ש"ח לחודש. אנא צרי עימנו קשר באופן אישי.

אימון אישי זה יכול להציל אותך בהרבה חזיתות, ללמוד איך לא להיכנס למצבים שעליהם תאלצי לשלם מחיר משפטי ורגשי שעלול לסכן את הפוטנציאל שלך לחיים.

קצת זמן וכסף מועט בתוספת מסירות - הוא מחיר קטן לשלם.

מילוי טופס בקשה מוקדמת להרשמה